Z radością informujemy, że został rozstrzygnięty Konkurs dla uczniów szkół ponadpodstawowych zorganizowany przez Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Krajeńskich. Celem konkursu było uwrażliwienie młodzieży na sprawy związane z wyborem zawodu oraz planowaniem ścieżki kariery zawodowej, zainteresowanie uczniów tematyką rynku pracy, rozwijanie wyobraźni i aktywności twórczej, praktyczne zastosowanie umiejętności w zakresie autoprezentacji, rozwijanie umiejętności cyfrowych wśród młodzieży.
Na podium znalazły się aż dwie uczennice z naszej szkoły.
𝐈 𝐦𝐢𝐞𝐣𝐬𝐜𝐞
Hanna Żółkiewska „𝐊𝐚𝐫𝐢𝐞𝐫𝐚 𝐇𝐚𝐧𝐢” uczennica klasy III AT
𝐈𝐈𝐈 𝐦𝐢𝐞𝐣𝐬𝐜𝐞
𝐈𝐳𝐚𝐛𝐞𝐥𝐚 𝐃𝐞𝐧𝐤𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 „𝐏𝐨 𝐩𝐫𝐨𝐬𝐭𝐮... 𝐂𝐚ł𝐚 𝐣𝐚” uczennica klasy IV DT.
Wręczenie nagród odbyło się 24 marca podczas Targów Pracy i Edukacji.
Serdecznie gratulujemy Hani i Izie.