• Studniówka 2023


     • W sobotni wieczór 14 stycznia 2023r. w Sali Weselnej “Perła” odbyła się studniówka uczniów klas maturalnych naszej szkoły. W balu brali udział uczniowie klasy 4AT i 4BT oraz zaproszeni przez nich goście. Zgodnie z tradycją studniówka rozpoczęła się pięknie zatańczonym polonezem. Po uroczystych przemówieniach bal został oficjalnie otwarty przez pana starostę Bogusława Kierusa i pana dyrektora Jerzego Barczyckiego.

      Wszyscy uczestnicy wspaniale się bawili. Zapewne ta noc na długo zostanie w ich pamięci.

     • Przedsiębiorczość

     • W dniu 20 grudnia 2022r  odbył się w trybie on-line konkurs „PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ” organizowany przez Wydział Ekonomiczny Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim. W konkursie wzięło udział 16 osób z trzecich klas Technikum (III AT i III BT).

      W tym tygodniu otrzymaliśmy informację, że do finałowego etapu XII Edycji Konkursu „PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ” z naszej szkoły zakwalifikowali się: Martyna Demetruk (III AT) i Dominik Sulej( III BT).  GRATULUJEMY !!!!!

      II etap konkursu odbędzie się 18 kwietnia 2022 roku o godz. 10.00 na terenie kampusu uczelni przy ul. Chopina 52. Trzymamy kciuki !!!

       

                                                                                         Katarzyna Skwirut i Tomasz Krzyszewski