• Mistrzostwa Szkoły CKZiU w Tenisie Stołowym

     • Dnia 16 listopada odbyły się Mistrzostwa Szkoły CKZiU w Tenisie Stołowym. Mistrzem szkoły został Krzysztof Soroka uczeń klasy 3 CB,na kolejnych miejscach uplasowali się: II m. Łukasz Cieploch, III m.Eryk Królak, IV m. Julian Mróz kl. II AT.

      Wszystkim uczestnikom "Dziękujemy" a finalistom "Gratulujemy”.

     • Warsztaty - październik 2021 r.

     • Nowa galeria Warsztaty - październik 2021 r. została dodana do albumu fotograficznego

      W październiku uczniowie  wszystkich klas Technikum Ochrony Środowiska  uczestniczyli w warsztatach edukacji recyklingowej. Warsztaty zorganizowane przez Ekolandię.edu z Wrocławia. Bardzo serdecznie dziękujemy pani Kornelii Cypryjańskiej-Peruckiej - specjaliście ds. edukacji ekologicznej za spotkanie.

      Certyfikat (.PDF, 168 KB)                                                                                                                               Katarzyna Skwirut

     • Spotkanie z pracownikami PUP

     • W ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery uczniowie klasy IV AT i IV BT - 18 października spotkali się z pracownikami Powiatowego Urzędu Pracy w Strzelcach Krajeńskich.

      Spotkanie owocne. Serdecznie dziękujemy .

                                                     

                                                                                                Katarzyna Skwirut

     • Wizyta zawodoznawcza do Instalacji Komunalnej w Gorzowie Wlkp.

     • W dniu 05.11.2021r. uczniowie klasy IV Technikum Ochrony Środowiska uczestniczyli w wizycie zawodoznawczej do Instalacji Komunalnej należącej do INNEKO Sp.z o.o. Jest to instalacja zajmująca się mechaniczno-biologicznym przetwarzaniem zmieszanych odpadów komunalnych, przetwarzaniem selektywnie zebranych odpadów zielonych i innych bioodpadów oraz do składowaniem  odpadów.

      Składamy serdeczne podziękowania kierownictwu zakładu i pani technolog za życzliwe przyjęcie, ogromną dawkę wiedzy oraz panu dyrektorowi szkoły i Radzie Rodziców za finansowe wsparcie wyjazdu.

       

                                                                                                                Katarzyna Skwirut

     • Mistrzostwa CKZiU w szachach

     • W piątek 5 listopada odbyły się Mistrzostwa CKZiU w szachach. W turnieju udział wzięło 15 uczniów naszej szkoły. Zawody odbywały się systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund.

      Najlepszymi okazali się:

      1. Miłosz Krawczyk z klasy III CT
      2. Michał Szpalik - III CT
      3. Bartłomiej Bacieczko - III CT
      4. Bartosz Wach - II AT
      5. Kamil Wierzbicki – III CT
      6. Dawid Jurek – III CT

      Turniej był bardzo zacięty i emocjonujący, do tego stopnia, że o miejscu na podium decydowała dogrywka w formie armagedonu pomiędzy Bartłomiejem a Bartoszem, w której to lepszy okazał się Bacieczko Bartłomiej.

      Nagrody ufundowane przez Radę Rodziców wręczyła  dyrektor A. Florczak. Turniej zorganizował i przeprowadził T. Krzyszewski.